הקמה וניהול דפים בויקיפדיה

הקמה וניהול דפים בויקיפדיה

אמין בעל ערך אוביקטיבי מייצר 'תנועה'

דף ויקיפדיה הוא הדבר הראשון שמישהו מחפש כשהוא רוצה ללמוד עוד על אדם, אירוע או חברה.

ויקיפדיה, כאנציקלופדיה המקוונת הפופולרית ביותר בעולם, נתפסת כמספקת מידע חינמי, ניטרלי וחסר פניות ללמעלה ממיליארד קוראים בחודש.

עם זאת, יצירת דפים היא תהליך ארוך ומפרך שדורש שעות של מחקר, קריאה וכתיבה ואף הוא מושפע מוונדליזם ברשת ומידע מוטעה שמגיע בדרך כלל 'ממשתמשים אנונימיים'.
עם צוות כותבי ויקיפדיה שלנו או כפי שאנו מכנים אותם 'אדריכלי ויקיפדיה' נוכל לעזור לך ליצור דפים חדשים, לערוך קיימים או לבנות דף חדש מאפס.

להקים ערך בויקיפדיה מכל הסיבות בעולם:

  • הציבור מתייחס למידע בוויקיפדיה כאל כמידע אובייקטיבי ומאוזן, ממש כמו מידע אנציקלופדי, בניגוד לפרסומות שנתפסות כמידע מוטה.
  • הערך שלך בוויקיפדיה יופיע בדרך כלל אוטומטית במקום הראשון או השני בגוגל, ויידחקו פרסומים אחרים, פחות מוצלחים, לתחתית הרשימה.
  • ויקיפדיה כאתר מוביל, ניתן למצוא בו תוכן כמעט על הכל, הכנסת העסק שלך לוויקיפדיה היא דרך מצוינת להשיג יותר לקוחות, שכן מאמרי ויקיפדיה הם "כרטיסי ביקור יוקרתיים" שמראים את הלגיטימיות והאמינות של החברה שלך.

  • שיעור הצפיות והכניסה לערכים בוויקיפדיה גבוה משמעותית מכל ידיעה בגוגל .

כתיבת תוכן בתשלום בויקיפדיה

בקצרה על ויקיפדיה ויקיפדיה היא אנציקלופדיה מקוונת, רב לשונית, המבוססת על תוכן חופשי וקיימת בכ-300 שפות. ויקיפדיה נחשבת ממקורות המידע הנצפים והמשפיעים בעולם. התוכן בוויקיפדיה

קרא עוד »

כיום ויקיפדיה היא המקור הגדול ביותר למידע בעולם. ערך בויקיפדיה מייצר עבורך אמינות, פופולריות ופותחת הזדמנויות עבורך ועבור החזון שלך.

הצוות שלנו מורכב מתותחי ויקיפדיה, בעלי ניסיון רב בתחום, אקדמאיים, שערכו והקימו אלפי ערכים בויקיפדיה ומכירים את התבניות והנוהלים שאותם דורשת ויקיפדיה על מנת להציג את הערך החדש בפני הגולשים בצורה המקצועית ביותר.

אנו חוקרים, כותבים ומעלים דפי ויקיפדיה התואמים למדיניות התוכן של הפלטפורמה. בניגוד ל"עורכי ויקיפדיה מקצועיים" רבים, אנו מכבדים את מדיניות ויקיפדיה לכתיבה בתשלום. אנחנו לא מפרסמים תוכן שנוצר על ידי לקוחות, אבל אנחנו כן עובדים עם לקוחות על מנת להתאים את התוכן עבור תוכן אנציקלופדי אמיתי. אנחנו לא מאפשרים ללקוחות לבחור ב’מקורות עבור ציטוט’ . במקום זאת, אנו עובדים עם הלקוחות כדי למצוא מקורות המדגימים בולטות ותורמים תרומה חיובית לויקיפדיה וזאת כמובן בתנאי שהערך לכתיבה באמת ראוי לציון.

  • שירות יצירת דפי ויקיפדיה
  • שירות עריכת ויקיפדיה
  • שירות ייעוץ ויקיפדיה

ויקיפדיה היא מקור הידע הגדול והמתוייר ביותר באינטרנט, אך אנשי מקצוע רבים עדיין לא יודעים כיצד הם יכולים לתרום למשאב זה. שם אני נכנס! אני מציע מגוון שירותי ייעוץ ויקיפדיה לעסקים ופרטיים - החל מניסוח פרופיל ויקיפדיה, דרך עריכת דפים והוספת ציטוטים, ועד ליישוב מחלוקות על תוכן. אנשים רבים אינם מודעים לכך שקיימים סוגים שונים של דפים בוויקיפדיה. השירותים שלי כוללים מאמרים על ארגונים, מייסדי או חברים שלהם, אנשים בולטים באירוע אחד,

הרעיון או החברה שלך חשובים ואתה רוצה נוכחות בויקיפדיה.
דף בוויקיפדיה הוא המקום לעשות את זה! אנו מספקים  מאמר שמושך מבקרים ותומך בפעילות שלך.
על מנת להגיע לתוצאה מצוינת, אנו עורכים, עורכים טיוטות ונותנים משוב על התוכן וכל זאת על מנת לבנות תוכנית פעולה אסטרטגית בדרך להופעת הערך שלך בויקיפדיה.
אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ויחד איתך הצעות נבחן הצעות עבור תוכן רלוונטי.

נוכל לדעת זאת, כבר בשיחת הטלפון:

השאר פרטים כעת וניצור איתך קשר בהקדם:

טופס השארת פרטים
0 +
עריכות בויקיפדיה
0 +
העלאת מדיה לויקיפדיה
0 +
דפי ויקיפדיה
0 +
21 שנה לויקיפדיה