21 שנה לויקיפדיה 21 עובדות על ויקיפדיה

21 שנה לויקיפדיה 21 עובדות על ויקיפדיה

ויקיפדיה, כפי שאנו מכירים אותה כיום, החלה רשמית ב-15 בינואר 2001. ב 20 שנה האחרונות השתמשנו אנחנו כגולשים בויקיפדיה ללימודים או לעבודה, לסקרנות אישית לוויכוחים בין חברים ואפילו בשביל לענות על תשבצים. כולנו משתמשים בויקיפדיה ומושפעים מהתוצאות אותם אנו קוראים. לרגל 21 שנה לוויקיפדיה החלטנו לשתף אותכם ב 21 עובדות שבוודאי לא ידעתם על האניקלופדיה הגדולה ביותר בעולם. ואתם מוזמנים לכתוב לנו בתגובה על עובדות נוספות ונשמח לפרסם.

רוצה לדבר עם מומחה ויקיפידה?

חשוב לדעת, כל אחד יכול להעלות ערכים לויקפידיה יחד עם זאת הבעיה האמיתית מתעוררת כאשר לאחר כתיבה מקצועית הדף שלך בויקיפדיה נדחה.

הסיבות לכך יכולות להיות רבות ועל פי רוב תלוי במדיניות של ויקיפדיה עצמה הנוגעים לתקנים והנחיות מיוחדות הרלוונטיות לתוכן המוצג.

כתיבה מקצועית על ידי מומחי ויקיפדיה תעזור לך ליצור דפי ויקיפדיה מקצועים העוברים בקרת מחקר ואיכות ומבטחים לך תוצאה חזקה בנוכחות הדיגיטל שלך.

כתיבת ערכים בויקיפידה.
אנו מספקים תוכן באיכות גבוהה שנכתב על ידי המומחיות של יוצרי דפי הוויקי שלנו. אנו גאים להיות הסוכנות המובילה ליצירת דפי ויקיפדיה ומבטיחים לספק את שירותי כתיבת הדפים הטובים ביותר. אנו נאפיין במדויק את הצרכים שלך ונלך איתכם קילומטרים נוספים על מנת להדריך אותם לגבי דרכים שיכולות לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם.

טופס השארת פרטים
0 +
עריכות בויקיפדיה
0 +
העלאת מדיה לויקיפדיה
0 +
דפי ויקיפדיה
0 +
21 שנה לויקיפדיה
השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מותאמת אישית