מחפש תרגום תוסף וורדפרס לעברית ולכל שפה אחרת?

Quicktime.co.il

מחפש תרגום תוסף וורדפרס לעברית ולכל שפה אחרת?

וורדפרס היא פלטפורמה המשמשת מיליוני אנשים ליצירת אתרים, אך לא כולם דוברים אנגלית ולעיתים קרובות יש צורך לתרגם תוסף לעברית ו/או לכל שפה אחרת.

טכנולוגיות תרגום ללא ספק משנות את הדרך בה מתנהל השיווק. הם מאפשרים לחברות לתרגם תוכן בזמן אמת עם התעסקות מינימלית מהעובדים שלהן, מה שמאפשר להן להגיע לקהל גלובלי עם אותו מסר, להגדיל את נתח השוק והרווחים הכוללים שלהן.

תהליך התרגום בחברה שלנו נעשה בכלים אוטומטיים, מה שמוביל לחיסכון בזמן עבודה עבורך ולהפחתת העלויות שלך בטווח הארוך. יחד עם זאת ייתכנו בעיות שונות, כגון עיצוב שנשבר בחלק מהפלאגינים כשהם מתורגמים מעברית, בדרך כלל בעיות אלו נובעות מכיוון הכתיבה , לדוגמא מימין לשמאל בעברית וגם להם אנו מספקים פתרון כולל.

 

כסוכנות דיגיטל בשירות מלא, נוכל לעבוד על תרגום תוספי וורדפרס לעברית באתר שלך. בסיום התהליך שנמשך ימים ספורים יהיה לך תרגום בממשק הקדמי והאחורי באתר שלך, מה שמוביל על פי רוב לחווית גלישה טובה יותר לגולשים באתרך.

מלאו את הפרטים בטופס המצורף ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

בכל מקום שתבחר

כבעלים של אתר, הבעיות הגדולות ביותר באתרים הן התסכולים והבלבול הנובעים מחווית משתמש גרועה, האתרים שלנו נראים נהדר בין אם מטלפון נייד או מסך טלוויזיה גדול. הם עובדים בצורה חלקה ומספקים חווית משתמש נהדרת.

עיצוב וגרפיקה שיווקית

תמונות וצבעים הם חלק חיוני בכל אתר אינטרנט. הם לא רק נותנים את הערך הרב ביותר לגולשים שלך, אלא הם גם מגדילים את משך הזמן באתר ומשפרים את אחוזי ההמרה.

סל קניות חכם

בעולם שבו הרבה אנשים קונים באינטרנט, אנו יודעים כיצד לחבר אותך למערכות האוטומציה הטובות ביותר, כך שתוכל לקבל תמונה מלאה של הערך של הנכס הדיגיטלי שלך בכל עת.

להתחבר לכל פרויקט

אנו עובדים עם המערכות והרשתות השונות בשוק, כך שתוכל לחבר את האתר שלך לכל דבר - החל משיווק בדוא"ל או ניהול תשלומים וכלה באפליקציות של צד שלישי. אנו גם משתלבים בצורה חלקה עם מערכות CMS הפופולריות ביותר

Whatsapp + Bit

הכלים המתקדמים שלנו מאפשרים לנו לספק חוויה מותאמת אישית ללקוח, וזו הסיבה שפיתחנו מגוון אפליקציות 'מדברות' עם אפליקציות C צג, כולל בוטים חכמים, תשלום ב- BIT, או שירות לקוחות בוואטסאפ.

סטיסטיקות מתקדמות

אלה התכונות שעוזרות לך לראות כיצד אנשים מגיעים לאתר שלך ומה הם עושים בו. המשמעות היא שתוכל להשתמש במידע זה כדי לשנות את האתר שלך בהתאם כדי לקבל יותר תנועה או לדעת אם יש תכונה מסוימת באתר שלך שברצונך לשנות.

בניית אתר אינטרנט - שאלון אפיון 2021

כדי לקחת את העניינים, אנו מתמקדים גם בפיתוח אתרים בעברית. אנו גאים מאוד בכך שהצוות שלנו בקיא בשפה זו ויכול ליצור ממשקי אינטרנט התואמים את הפלטפורמות הפופולריות ביותר.
בניית אתרי אינטרנט
אנו חברה מיוחדת לעיצוב ופיתוח אתרים העובדת עם יזמים, חברות הזנק ועסקים קטנים. אנו עושים הכל, החל מאסטרטגיה עסקית וכלה בניהול מדיה חברתית, ויוצר אסטרטגיות שיווק תוכן חדשות ללקוחותינו.
אוטומציה שיוווקית

כל התכנים בדף זה על שלל מרכביו הינם רכוש בלעדי של חברת מיסמדיה י.ד בע"מ ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מבעלי האתר.