מחפש מזין תוכן לאתר האינטרנט של העסק שלך?

Quicktime.co.il

מחפש מזין תוכן לאתר האינטרנט של העסק שלך?

העולם מלא בתוכן, אבל לוקח הרבה זמן לנהל את הכל. אנו מספקים שירותי הזנת תוכן לאתרי אינטרנט  בשיתוף הצוות שלך או באמצעות חיצוניים. זה מבטיח שהאתר שלך תמיד ייראה הכי טוב באינטרנט ועוזר לך להשיג יותר תנועה והכנסות באמצעות תוכן מותאם אישית, שיווק במדיה חברתית ועוד.

אנו מתגאים בכך שאנחנו "פתרון ניהול התוכן” הטוב ביותר וביחד עם הצוות שלנו,  שזמין עבור בלוגים, ספרים, תוכן אינטרנט ועד קורסים חינוכיים, אנחנו פה תמיד כדי לעזור.
אנו מטפלים בתכנים, תמונות, מסמכים וסרטונים מפוסטים בבלוג, לחומרי שיווק ועד לסרטוני מוזיקה, הצוות שלנו כאן כדי לטפל בכל צרכי התוכן שלך.
צור קשר כעת להצעת מחיר

כל מה שאנחנו יודעים לעשות.

כסוכנות דיגיטלית בשירות מלא, אנו יכולים לעזור בכל ההיבטים של עיצוב ופיתוח מקוונים. זה כולל דברים כמו קידוד ותכנות… גם אם זה לא הקטע שלך. הצוות שלנו כאן כדי לעזור! השאר פרטים בטופס המצורף ונחזור אליך עם הצעת מחיר בהקדם:

מחכים לך, השאר פרטים בטופס המצורף.

נכסים דיגטליים

אוטומציות שיווקיות

אפיון ופיתוח

טופס מילוי פרטים, מלא ושלח

בכל מקום שתבחר

כבעלים של אתר, הבעיות הגדולות ביותר באתרים הן התסכולים והבלבול הנובעים מחווית משתמש גרועה, האתרים שלנו נראים נהדר בין אם מטלפון נייד או מסך טלוויזיה גדול. הם עובדים בצורה חלקה ומספקים חווית משתמש נהדרת.

עיצוב וגרפיקה שיווקית

תמונות וצבעים הם חלק חיוני בכל אתר אינטרנט. הם לא רק נותנים את הערך הרב ביותר לגולשים שלך, אלא הם גם מגדילים את משך הזמן באתר ומשפרים את אחוזי ההמרה.

סל קניות חכם

בעולם שבו הרבה אנשים קונים באינטרנט, אנו יודעים כיצד לחבר אותך למערכות האוטומציה הטובות ביותר, כך שתוכל לקבל תמונה מלאה של הערך של הנכס הדיגיטלי שלך בכל עת.

להתחבר לכל פרויקט

אנו עובדים עם המערכות והרשתות השונות בשוק, כך שתוכל לחבר את האתר שלך לכל דבר - החל משיווק בדוא"ל או ניהול תשלומים וכלה באפליקציות של צד שלישי. אנו גם משתלבים בצורה חלקה עם מערכות CMS הפופולריות ביותר

Whatsapp + Bit

הכלים המתקדמים שלנו מאפשרים לנו לספק חוויה מותאמת אישית ללקוח, וזו הסיבה שפיתחנו מגוון אפליקציות 'מדברות' עם אפליקציות C צג, כולל בוטים חכמים, תשלום ב- BIT, או שירות לקוחות בוואטסאפ.

סטיסטיקות מתקדמות

אלה התכונות שעוזרות לך לראות כיצד אנשים מגיעים לאתר שלך ומה הם עושים בו. המשמעות היא שתוכל להשתמש במידע זה כדי לשנות את האתר שלך בהתאם כדי לקבל יותר תנועה או לדעת אם יש תכונה מסוימת באתר שלך שברצונך לשנות.

פיתוח וניהול נכסים דיגטליים

כדי לקחת את העניינים, אנו מתמקדים גם בפיתוח אתרים בעברית. אנו גאים מאוד בכך שהצוות שלנו בקיא בשפה זו ויכול ליצור ממשקי אינטרנט התואמים את הפלטפורמות הפופולריות ביותר.
בניית אתרי אינטרנט
אנו חברה מיוחדת לעיצוב ופיתוח אתרים העובדת עם יזמים, חברות הזנק ועסקים קטנים. אנו עושים הכל, החל מאסטרטגיה עסקית וכלה בניהול מדיה חברתית, ויוצר אסטרטגיות שיווק תוכן חדשות ללקוחותינו.
אוטומציה שיוווקית

כל התכנים בדף זה על שלל מרכביו הינם רכוש בלעדי של חברת מיסמדיה י.ד בע"מ ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מבעלי האתר.