מי יכול להתקבל לויקיפדיה ואיזה ערכים ויקיפדיה מחפשת

אילו ערכים נכנסים לויקיפדיה?

ומה ויקיפדיה מחפשת?

פרויקט ויקיפדיה נועד לספק במה לאותם הישגים יוצאי דופן שהובילו להישגים מעוררי השראה ו/או בעלי חשיבות ציבורית בין אם באמצעות פרויקטים חברתיים ואף מסחריים להישגים בולטים. על ידי יחידים, קבוצות, ארגונים נבחרי ציבור או מפלגות וממשלות.

מה הם הדפים שוויקיפדיה מחפשת?
מהי החשיבות שיש בתחזוקת דף וויקיפדיה?

0 +
עריכות בויקיפדיה
0 +
העלאת מדיה לויקיפדיה
0 +
דפי ויקיפדיה
0 +
21 שנה לויקיפדיה

הקמת ערכים ויקיפדיה הישראלית.
מיזם ויקיפדיה נועד לתת במה לאותם הישגים יוצאי דופן שהובילו אנשים מעוררי השראה ו/או בעל חשיבות ציבורית אם זה באמצעות פרויקטים חברתיים ואפילו פרויקטים מסחריים שהובילו להישגים יוצאי דופן

אומנם כל אחד יכול ליצור דף ויקיפדיה, אך חשוב לעקוב אחר הנחיות הכתיבה ולבחור נושאים המתאימים לסטנדרטים של ויקיפדיה. הדף החדש שלך בויקיפדיה צריך לענות על ההגדרה הרחבה "ראוי לציון"

אילו ערכים ויקיפדיה מחפשת?

חשוב לדעת, ויקיפדיה היא מקור המידע המהימן ביותר באינטרנט. עם זאת, אין זה אומר שהדפים מנוהלים כהלכה על ידי עורכי ויקיפדיה. אנו מתמחים בכתיבה והקמת דפי ויקיפדיה בצורה מקצועית על פי תנאי השימוש ומדיניות ויקיפדיה.

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה מקוונת שכל אחד יכול לערוך. עם זאת, לא כל מאמר יכול להתקבל לויקיפדיה. מאמרים בוויקיפדיה בדרך כלל צריכים לעמוד לפחות באחד מהקריטריונים הבאים: בולטות, מהימנות, ניטרליות ואימות.

יוזמות חברתיות ומסחריות עם סממן יחודי

ויקיפדיה מחפשת יוזמות חברתיות ומסחריות בעלות גוון ייחודי. אם הפעילות שלך בתחומך יחודית וחשובה לפחות כמו ויקיפדיה בעצמה, אם יש לך עשייה וחזון, הבא אותו לידי ביטוי ושתף אותו עם קהילת ויקיפדיה ישראל.
מה מחפשים?

נבחרי ציבור, פולטיקאים ואישים יוצאי דופן.

לויקיפדיה חשוב לשמור על מוניטין של דיוק. לכן גם עורכי ויקיפדיה המקבלים תשלום כדי לכתוב מאמרים חייבים להצמד למקור (‘ציטוטים’ בשפה הויקיפדיה) ולהיות נאמנים למקור ולכן אנו מחפשים סופרים, פרופסורים מובילים, מדענים, אמנים, נבחרי ציבור ואנשים עם פעילות יוצאת דופן בתחומם אשר בעשייתם הופכים את העולם למקום טוב יותר.
למי מגיע?

חשיבות ציבורית, נראות ציבורית, הכרה ציבורית.

חברות מסחריות עם פעילות יוצאות דופן והישגים בולטים בתחומים החברתיים הפינססים והכלכליים, שלהם יש תרומה בולטת לפיתוח ו/או השפעה על אזור או מרחב. על הפעילות להיות מגובה באיזוכרים בעיתונאות הממוסדת לרבות אתרי אינטרנט מובילים בישראל.
חברות מסחריות

יתרונות כתיבת והקמת דפי ויקיפדיה.

שים לב כי התוכן העתיד להתפרסם אינו מגיע ממקור מידע אחר כגון עיתון או אנציקלופדיה אחרת ולהיות כתוב וערוך מנקודת מבט ניטרלית ככל הניתן , הקפידו להוסיף מאמרים כגון ספרים ואפילו כתובות שהתפרסמו בעיתונים נחשבים, גם ערכים משיקים בויקיפדיה יכולה להיות נקודת פתיחה מצוינת.

טופס השארת פרטים
השאר פרטים וקבל הצעת מחיר מותאמת אישית