בנה את האתר החדש שלך באמצעות תבניות מוכנות מבלי שתצטרך להשקיע בעבודת מפתחים יקרה.

בנה את האתר החדש שלך באמצעות תבניות מוכנות מבלי שתצטרך להשקיע בעבודת מפתחים יקרה.

עולם בניית האתרים זז מהר, כך שאם החברה שלך לא יכולה לעמוד בקצב של השינוי הזה, אתה תקוע עם אתר מיושן שלא נראה או מתפקד טוב.
זה הזמן לנצל את הכוח של בניית אתר על פי תבניות מוכנות, מה שגורם להאיץ את תהליך פיתוח האתר עבור העסק שלך.
תבניות מוכנות מציעות הזדמנות לחסוך בזמן פיתוח. במקום לבנות אתר מאפס באופן ידני, אתה יכול להשתמש בתבניות מוכנות שכבר מותאמות לקידום אתרים -SEO טוב יותר זמני טעינת דפים מהירים יותר.
כאשר אתה בונה אתר אינטרנט באמצעות תבניות אלה שנבנו מראש, אתה לא צריך לדאוג לגבי קידוד מכיוון שהכל כבר נעשה עבורך. זה חוסך זמן פיתוח ומונע באגים בקוד.

מגוון תבניות מוכנות אידיאליות עבור אתרי אינטרנט בקנה מידה בינוני או גדול כמו חנויות מסחר אלקטרוני, בלוגים או פרויקטים אחרים שבהם צריך לבנות אתרי מורכבים,  הם גם עובדים היטב עבור אתרים מקצועיים הדורשים תכונות לוקליזציה כמו המרת מטבעות שירותי אוטומציה או חיבור בין ספקי שירות שונים באתר.

כסוכנות דיגיטלית בשירות מלא, אנו יכולים לעזור בכל ההיבטים של עיצוב ופיתוח מקוונים. זה כולל דברים כמו קידוד ותכנות… גם אם זה לא הקטע שלך. הצוות שלנו כאן כדי לעזור!
השאר פרטים בטופס המצורף ונחזור אליך עם הצעת מחיר בהקדם:

בכל מקום שתבחר

כבעלים של אתר, הבעיות הגדולות ביותר באתרים הן התסכולים והבלבול הנובעים מחווית משתמש גרועה, האתרים שלנו נראים נהדר בין אם מטלפון נייד או מסך טלוויזיה גדול. הם עובדים בצורה חלקה ומספקים חווית משתמש נהדרת.

עיצוב וגרפיקה שיווקית

תמונות וצבעים הם חלק חיוני בכל אתר אינטרנט. הם לא רק נותנים את הערך הרב ביותר לגולשים שלך, אלא הם גם מגדילים את משך הזמן באתר ומשפרים את אחוזי ההמרה.

סל קניות חכם

בעולם שבו הרבה אנשים קונים באינטרנט, אנו יודעים כיצד לחבר אותך למערכות האוטומציה הטובות ביותר, כך שתוכל לקבל תמונה מלאה של הערך של הנכס הדיגיטלי שלך בכל עת.

להתחבר לכל פרויקט

אנו עובדים עם המערכות והרשתות השונות בשוק, כך שתוכל לחבר את האתר שלך לכל דבר - החל משיווק בדוא"ל או ניהול תשלומים וכלה באפליקציות של צד שלישי. אנו גם משתלבים בצורה חלקה עם מערכות CMS הפופולריות ביותר

Whatsapp + Bit

הכלים המתקדמים שלנו מאפשרים לנו לספק חוויה מותאמת אישית ללקוח, וזו הסיבה שפיתחנו מגוון אפליקציות 'מדברות' עם אפליקציות C צג, כולל בוטים חכמים, תשלום ב- BIT, או שירות לקוחות בוואטסאפ.

סטיסטיקות מתקדמות

אלה התכונות שעוזרות לך לראות כיצד אנשים מגיעים לאתר שלך ומה הם עושים בו. המשמעות היא שתוכל להשתמש במידע זה כדי לשנות את האתר שלך בהתאם כדי לקבל יותר תנועה או לדעת אם יש תכונה מסוימת באתר שלך שברצונך לשנות.

בניית אתר אינטרנט - שאלון אפיון 2021

כדי לקחת את העניינים, אנו מתמקדים גם בפיתוח אתרים בעברית. אנו גאים מאוד בכך שהצוות שלנו בקיא בשפה זו ויכול ליצור ממשקי אינטרנט התואמים את הפלטפורמות הפופולריות ביותר.
בניית אתרי אינטרנט
אנו חברה מיוחדת לעיצוב ופיתוח אתרים העובדת עם יזמים, חברות הזנק ועסקים קטנים. אנו עושים הכל, החל מאסטרטגיה עסקית וכלה בניהול מדיה חברתית, ויוצר אסטרטגיות שיווק תוכן חדשות ללקוחותינו.
אוטומציה שיוווקית

כל התכנים בדף זה על שלל מרכביו הינם רכוש בלעדי של חברת מיסמדיה י.ד בע"מ ואין לעשות בהם כל שימוש מסחרי ללא אישור בכתב מבעלי האתר.

פיתוח אתרי וורדפרס

בנה את האתר החדש שלך באמצעות תבניות מוכנות מבלי שתצטרך להשקיע בעבודת מפתחים יקרה.

בניית אתר חדש היא מהנה, מרגשת ומתגמלת. למרבה הצער, זה גם לוקח זמן ויקר. עיצוב אתרים זז מהר, כך שאם החברה שלך לא יכולה לעמוד בקצב של השינוי הזה, אתה תקוע עם אתר מיושן שלא נראה או מתפקד טוב. זה הזמן לנצל את הכוח של בניית אתר על פי תבניות מוכנות, מה שגורם להאיץ את תהליך פיתוח האתר עבור העסק שלך. תבניות מוכנות מציעות הזדמנות לחסוך בזמן פיתוח. במקום לבנות אתר מאפס באופן ידני, אתה יכול להשתמש בתבניות מוכנות שכבר מותאמות לקידום אתרים -SEO טוב יותר זמני טעינת דפים מהירים יותר. כאשר אתה בונה אתר אינטרנט באמצעות תבניות אלה שנבנו מראש, אתה לא צריך לדאוג לגבי קידוד מכיוון שהכל כבר נעשה עבורך. זה חוסך זמן פיתוח ומונע באגים בקוד. תבניות מוכנות אידיאליות עבור אתרי אינטרנט בקנה מידה בינוני או גדול כמו חנויות מסחר אלקטרוני, בלוגים או פרויקטים אחרים שבהם צריך לבנות דפים רבים. הם גם עובדים היטב עבור אתרים מקצועיים הדורשים תכונות לוקליזציה כמו המרת מטבעות שירותי אוטומציה או חיבור בין ספקי שירות שונים באתר.